januli

Mohl by mi někdo,prosím doporučit nějaký kvalitní přípravek na zpevnění nehtů?Hodně se mi zalamují.Děkuji

zpevňovač nehtů

Odpovědi
hanulka11

Hrozně se mi lámaly nehty i když je mám normálně pevné , zkusila jsem od Saloos
bioKarité -balzám na nehty je v malé kulaté krabičce , opravdu mi to pomohlo je i na nehtová lůžka-vyzkoušejte fakt výborný přípravek

MacaM

Mě na nehty i kvalitu vlasů a pleti pomohla OK Gama+ od OKG. Český bylinný 100% přírodní přípravek, bez chemie. Dodává Omega3 NMK živočišného původu, vit. A,E aD3, organicky vázaný křemík a vápník. Posiluje srdce a cévy, snižuje bolestivost při odvápňování kostí, protože vápník opět dodává, pročišťuje cévy, posiluje nervový systém, obranyschopnos­t,atd. více na webu

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Carrie35

Já měla stejný problém, nepomáhalo nic. Kromě lámání se mi třepily i podélně. Teď chodím do nehtového studia na gelové nehty – i když mám ty svoje hezký. Nehtařka mi na ně nedává tipy, ale jen gel, takže mám vlastně původní nehty, ale zpevněné gelem. A jsem spokojená. Ruce mám pořád upravené a nehty se nelámou