Gami.Pet

Mohl by mi někdo přeložit pár vět do němčiny prosím moc :)

Kdy chodil pošťák?
Zaměstnavatel převádí peníze.
Budete platit kreditkou nebo hotově?
Jaký je dneska směnný kurz ?
Chtěla bych pracovat jako bankovní úřednice nebo poradkyně.
Kde se tu podávají balíky?
Dnes si nikdo nezakládá vkladní knížky.
Vklad a výběr z účtu je bez poplatku.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne nemohl, nejsme tu pro to aby jsme Vám dělaly úkoly. A pokud to tak potřebuješ tak si zaplať: http://www.mo­jelektorka.cz/pre­klady

Další odpovědi
briketka10

překladač vět na Googlu taky můžeš použít :))

CodexCz

a překladač neexistuje??

Matthew

Je opravdu něco jiného, kdyby jste se zeptala, mohl by mi někdo zkontrolovat jestli mám tyhle věty dobře napsané ? :) šla by alespoň vidět vaše snaha, a s chybičkami by vám tu určitě někdo poradil ;) Taky nepochopím proč čím dál víc uživatelů tu klade otázky typu „udělejte za mě úkol“ když stejně musí vědět, že odejdou s nepořízenou ;)

anonym

http://transla­te.google.cz

Lukasy

Beim Gehen Briefträger?
Arbeitgeber überweist Geld.
Sie zahlen eine Kreditkarte oder Bargeld?
Was ist der Wechselkurs heute?
Ich möchte als Bankangestellter oder einem Berater zu arbeiten.
Woher dienen Pakete?
Heute tut man nicht Sparbuch.
Einzahlungen und Abhebungen von dem Konto ist kostenlos.