Dawe10

Mohl by mi někdo pomoci s překladem do němčiny ???

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak se správně napíše německy v perfektu : Můj otec si koupil triko a seděli jsme až u hřiště. Děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
quentos

Nejdřív sem hoďte svůj pokus, my to pak případně můžeme opravit…
Doplňuji:
no vidíte, že to jde. To perfektum máte dobře, chyby jsou jen drobné ve členech, spellingu a podobných prkotinách.

  • Mein (nikoli „main“)
  • Je „das“ T-shirt > zde bude „ein“ T-shirt
  • haben bude s malým h

Vida, že to jde, když se chce ;{)>

Dawe10

Main Vater hat eine T-Shirt gekauft.
Wir Haben an einem Spielplatz gesessen. Určitě špatně, minulý čas vůbec neumim :(