PinkFOX

Mohl by mi někdo napsat výslovnost refrénu francouzské písničky?

Je to Irie Révoltés – Rebelles,
ne nějaký přepis se speciálním fonetickými znaky, spíše obyčejnou českou abecedou :).

on est là, les rebelles sont là – pour une nouvelle définition du reggae et du ragga
haut les bras, les rebelles sont là. nous restons critiques dans tout les domaines

Nejlepší odpověď
Kelt

on e la, le rebel son la – pur yn nuvel définisjon dy rege e dy raga ot le bra,
le rebel son la, nu reston critik dan tut le domen
Poslechi si ukázku a upravuj si to podle sebe.

Další odpovědi
Ivory

on e la le hvel sun la purn nuvele definison du regé du raga ó li vha le hbel sun la nu reston kchitíky don tu le domen
Z google překladač: http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT

Strange

onesalerebelsonla – purun nuvejdefinisiodü regeetdü ragaotlebra, lerebelsontla. nurestonskriťik dans tüle doméns. Francouzi nikdy nečtou jako Češi každé slovo zvlášť ale několik slov vyslovují dohromady.