briketka10

Není co vysvětlovat. Máš to napsáno pod videem.

Další odpovědi
cochee

Taktika byla převzata od jednoho francouzského závodníka. V podstatě šlo o to maximálně eliminovat nebezpečí kolize a pádu hned na startu a poté v určité fázi závodu vyrazit ve vhodný okamžik a předjet shluk ostatních závodnic, které stále jedou víceméně v „balíku“ a proto z důvodu neustálé kontroly soupeřek jedou malinko opatrněji, malou roli přitom možná hrál i moment překvapení.

Upr.: V žádném případě nešlo o zaspání, taktika opožděného startu o cca 2 sekundy byla naprosto cílená.

Mc Merkurion

…když dáš na něco odkaz, tak si to prohlídni >>> dyť to v tom videu vysvětluje jak pro blbý …