everest

Mohl by mi někdo doporučit nějakou 1–3 dilnou serii sci-fi nebo fantasy knih?

Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
vsechny verneovky ktere sly sehnat mam

Nejlepší odpověď
emm.kate

Rozhodně Hunger games ! třídílná kniha, okamžitě tě vtáhne do děje, i pokud jsi viděl film.
Pak Levá ruka boží – trochu slabší, ale mně se to líbilo

Další odpovědi
huxa

vše od Jula Verna (asi špatně skloňované)
Doplňuji:
jak tady kdosi říká-Hunger Games, nejdříve jsem četl knížku-super, poté film v EN-bezva, většinou se režisér držel knížky (asi nejvíce, co jsem kdy viděl) a poté v CS-už hodně nechutný dabing a nepasovali mi naprosto ty hlasy…

iceT

Zaklínač
Ústřední postavou jak povídek, tak i pětidílné Ságy o zaklínači Andrzeje Sapkowského je zaklínač zvaný Geralt z Rivie. Krom něj se v ději mihnou vedlejší postavy několika dalších zaklínačů. Jedna z dalších hlavních postav, je princezna Cirilla. Ta se sice nepodrobí mutacím, ale podstoupí kompletní zaklínačský výcvik.
Krom knihy existuje poněkud odlišně zpracovaný pohled na zaklínače – televizní interpretace Sapkowského povídkových knih (seriál o 13 dílech, převedený i do do podoby celovečerního filmu), ovšem nemá ani zdaleka takovou popularitu a Sapkowský sám i jeho fanoušci ji nepovažují za zrovna povedenou.[1]
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Za­kl%C3%ADna%C4%8D

http://blog.mrsof­t.cz/2008/01/­10/vzneseni-mrtvi-opravdu-paradni-a-hutna-fantasy-saga

SteimlX

Ondřej Neff- Trilogie Milénium-hodně osobitý
Doplňuji:
Pak ještě Harry Harison- 1-na západ od ráje 2 zima v ráji3 návrat do ráje

Blblblblb

Pán prstenů :) Hvězdné války .