VeRe1983

Modulární zdroj. Ano, či ne?

Budu si skládat sestavu do skříně velikosti ITX. Vzhledem k rozměrům skříně se nabízí otázka. Mám sáhnout po klasickém zdroji s hromadou kabelů, které ani náhodou nebudu potřebovat, anebo po zdroji modulárním, kde si můžu zapojit jen ty kabely, které jsou nezbytné? U klasického zdroje je problém právě hromada kabelů, předností je širší výběr a nižší cena. Navíc nehrozí, že by někde byl špatný kontakt. Modulární zdroje jsou dražší, je jich na trhu pár a co jsem četl, bývá občas špatný kontakt mezi konektory zasunutými do zdroje. Ony ty veškeré plusy a mínusy to rozhodování dávají na úroveň remízy pro obě řešení. Jaký je váš názor?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
gecco

Ne

Není problém u ´klasického´ zdroje nevyužívané kabely smotat a svázat – takže jeho výhody převažují…
😉