Shuffle

Modrý průkaz u koně! Spěchá! Děkuji!

Chci se zeptat když chci přihlásit koně na své jméno a bydliště, musím posílat do hřebčína modrý průkaz? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Veškeré změny musí být v průkazu koně zaznamenány. Nevím o jakého koně
se jedná (plnokrevníci mají jiné formuláře než např. kříženci a dostiháci atd.) Informace se dozvíš na Ústřední evidenci koní http:www.uek.cz a veškeré podrobnosti ohledně legislativy a formuláře ke stažení na www.equichannel.cz
v rubrice „koně a zákon“.