KdoSiOdJinud

Modré pole

Dríve se odkazovalo do modrého pole aby si uživatel vyhledal již položenou otázku, teď je modré pole vytváření nových (tedy opak), nebude to při čtení starých odpovědí dost matoucí? 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Modrá lišta tady zůstala,ale jak kdosi podotkl,tak chuděrka zešedivěla,že si jí málo všímali a tak se odtáhla do ústraní na pravou stranu obrazovky pod váš profil.
Do toho modrého pole když něco napíšete a zadáte odeslat,tak se zobrazí několik otázek a je na vás,jestli tam najdete,co hledáte.

Další odpovědi
IK

Možná to bude zajímavé pro mazací tým 🙂
Stejně ty odpovědi neodpovídaly na otázku a body za ně odpovídali naší zlosti 🙂
Doplňuji:
Tedy ta malá šedivá vpravo nahoře mě sice přesměruje do vyhledávání, ale nevyhledá mi nic. A zadávám jen to co vím že by najít měla.