nadi

MODRANÍ POD OČIMA A NOSU

můj 10letý syn každou chvíli uplně zbělá tvář a pod očima a mezi nosem uplně zmodrá,byla jaem s ním u lékaře ,z krve vyšlo ,že ma zvýšený bílý rubín ,bral leky ,ultrazvuk byl v pořádku,ale stále se to opakuje .Nemá s tímto problémem někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
anonym

Bilirubin je látka vzniklá rozpadem hemoglobinu. Každopádně je nutno léčbu konzultovat s lékařem. Doporučila bych Vám však zakoupit nějaké bylinkové čaje na podporu trávení a hlavně na čištění žlučníku a žlučových cest. Také by bylo vhodné asi železo na posílení krvetvorby.
Zkuste vše probrat podrobně s ošetřujícím lékařem. Určitě přijde i na další možnosti, jak Vašemu synovi pomoci.

Další odpovědi
mosoj

Zvýšený bilirubin v krvi je diagnostický ukazatel jaterních onemocnění.
To tady bez lékaře nyvyřešíme, přesto užívání všeho co posiluje játra může jedině pomoci.
Vynikající jsou čaje od paní Kamenické známé jako „radnická bába“.
Doplňuji:
Mohu poskytnout několik receptů, které jsem od ní osobně dostal.
Nebo v Plzni prodejna HerBio. Je známá tím že má nashromážděné předpisy čajů, které za svého života paní Kamenická sestavila. Stačí jenom říct problém, který má čaj léčit. Zároveň ihned namíchají. Čaje paní Kamenické se vyznačují tím že se vždy jedná o namíchání více bylin, až 8 druhů najednou.