Chandler

Modrá smrt, už zase

Poslední dobou se mi ukazuje modrá smrt s chybou BUGCODE USB DRIVER .. poradíte mi, jak odstranit chybu ?

Odpovědi
anonym

modrá smrt už je v poslední době příznak pouze chyby ovladače nebo chyby samotného hardwaru. Zvlast to plati, pokud uz mas verzi Windows vyssi nez XP …

Tedy zjednodusene receno, bud najdi novejsi ovladac problemoveho zarizeni nebo do něj kopni (resp. reklamuj pokud to ma vyssi cenu 🙂 ).

Zkus doplnit svoji otazku, co je to za usb zařízení ? pokud to nevis, tak jaka usb zarizeni mas pripojena ?