Chandler

Modrá smrt po třetí

To je jak u debilů …několikrát jsem přeinstaloval windows na novo, dokonce jsem změnil i operační systém .. a co se nestane ..jakmile se dostanu konečně do windosu ..vše 5 minut krásně funguje a pak 1000 modrých obrazovek ..restartne se a pak naskočí další modrá a s jinou hláškou ..někdy mě to hodí do windowsu a další modrá obrazovka .. nevíte někdo co s tím ? Tohle je snad neřešitelnej problém

Odpovědi
GangstaHelper

Už jsem Vám psal:

Podobné obtíže obvykle způsobuje porucha na výpočetní částí PC (RAM, CPU, základovka a někdy i HDD nebo grafika).

Já bych se pokusil počítač postupně používat s jinými kusy těch komponent, co máte (nejdříve bych zkusil jiné paměti, pak CPU …). Vždy vyměnit jen jednu ze součástí, tu co jste zkoušel minule zase vrátit.