bolak

Modlíte se za něco?

Nemyslím v naboženským slova smyslu (to divadlo se sepnutejma rukama a recitováním děcký říkanky), ale spíš jestli je něco co si moc přejete a třeba i opakovaně nebo dokonce každej den..
Doplňuji:
hanulka11: však já se taky někdy zasním > http://img.pic­tureup.cz/12092012­/3ccc7b0fe40728d35d8fc2f­1304e9d6f70026c39­.png

Nejlepší odpověď
manon

Jsem nevěřící, ale jsou chvíle, které člověka naučí se i modlit.

Další odpovědi
Efchen

Bydlím v Plzni a tam je na náměstí na mřížce u kostela takový andělíček,kterého když se prý chytneš a něco si přeješ,splní se to. Přeji si takhle něco pokaždé,když jdu kolem. I víckrát denně a většinou se to přání opakuje.

tom004

Každý den,když otevřu tyto stránky,tak si přeji/modlím se,abych neviděl jedinou otázku typu „úkol do školy“. Marně.

hanulka11

Teď si přeju a vždy v takovou chvíli jaká se tu řeší ,aby už to divadlo tady skončilo .
Jinak v mým životě plynou dny fajn ,jen si přeju pro nás všechny zdraví

anonym

Nikdy se nemodlím a ani s tím nehodlám začínat.

briketka10

dnes jsem sem nahlédla a musela jsem říct to „panebože“ zas se tu maže !!

jinak každému přeji nejvíc zdraví a štěstí :))

Kamionacka09

Nekdy kdyz sem si neco fakt prala nebo se neceho bala aby to dobre dopadlo.

anonym

Bolaku, většinou se modlím za zdraví pro všechny a rozum pro politiky. A někdy taky zcela zlomyslně, aby si na vlastní kůži naši zákonodárci mohli vyzkoušet, jak funguje naše česká spravedlnost.

Damiana

Přát si něco déle, než pár dní a nedosáhnout toho nebo nemít alespoň pocit, že se to začíná pozitivně rýsovat – tak to bych nevydržela. Jsem buď děsně ambiciózní nebo jen děsná, ale – utopické představy ani sny nemám. Dávám si cíle, a když už to udělám, tak se snažím. Po tom, co se mi fakt častokrát potvrdilo, že to, co si člověk doopravdy přeje (ale fakt přeje!), to se mu nakonec podaří, mám pocit, že to má i cenu.

venkovan

Denně aby bylo něco v ledničce.
Ale ve své podstatě, každý máme nějakou fintu, kterou si v těžkých chvilkách pomáháme. Co se hlásíme k ateistům, tak stejně – kultury různých náboženství, pověr, zkazek, apod., v nás zanechaly nějaké stopy, že občas si něco málo splnitelného moc přejeme.

pizlicka

ano,aby se mi otevrelo srdicko vuci spravnemu cloveku drive,nez bude pozde.

manon

Když jsem odpovídala, nečetla jsem doplnění. Tak se omlouvám, že jsem byla mimo mísu a brala tu otázku v jiné rovině než v jaké ji autor asi myslel.

bolak

budiž ti odpuštěno..

manon

Díky, velebnosti :)

anonym

Děvčata, bolak je šikovný, ale bojím se, že v této věci to ještě dlouho zůstane jenom snem. Nebo spíš „zbožným přáním“.

briketka10

Ha hezký obrázek :O

anonym

bolak .. me tam jeste nekdo chybi. :(
ale malem jste me dostal … uz jsem chtela an. psat smsku ! :))

  • iv-