Avatar uživatele
bolak

Modlíte se za něco?

Nemyslím v naboženským slova smyslu (to divadlo se sepnutejma rukama a recitováním děcký říkanky), ale spíš jestli je něco co si moc přejete a třeba i opakovaně nebo dokonce každej den..
Doplňuji:
hanulka11: však já se taky někdy zasním > http://img.pic­tureup.cz/12092012­/3ccc7b0fe40728d35d8fc2f­1304e9d6f70026c39­.png

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, Andělé, johana 56, hanulka11, tom004, barnajka, Damiana, briketka10, Lorrien, Kamionacka09, anonym, anonym před 4214 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Jsem nevěřící, ale jsou chvíle, které člověka naučí se i modlit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Efchen

Bydlím v Plzni a tam je na náměstí na mřížce u kostela takový andělíček,kterého když se prý chytneš a něco si přeješ,splní se to. Přeji si takhle něco pokaždé,když jdu kolem. I víckrát denně a většinou se to přání opakuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Každý den,když otevřu tyto stránky,tak si přeji/modlím se,abych neviděl jedinou otázku typu „úkol do školy“. Marně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Teď si přeju a vždy v takovou chvíli jaká se tu řeší ,aby už to divadlo tady skončilo .
Jinak v mým životě plynou dny fajn ,jen si přeju pro nás všechny zdraví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy se nemodlím a ani s tím nehodlám začínat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

dnes jsem sem nahlédla a musela jsem říct to „panebože“ zas se tu maže !!

jinak každému přeji nejvíc zdraví a štěstí :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Nekdy kdyz sem si neco fakt prala nebo se neceho bala aby to dobre dopadlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bolaku, většinou se modlím za zdraví pro všechny a rozum pro politiky. A někdy taky zcela zlomyslně, aby si na vlastní kůži naši zákonodárci mohli vyzkoušet, jak funguje naše česká spravedlnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Přát si něco déle, než pár dní a nedosáhnout toho nebo nemít alespoň pocit, že se to začíná pozitivně rýsovat – tak to bych nevydržela. Jsem buď děsně ambiciózní nebo jen děsná, ale – utopické představy ani sny nemám. Dávám si cíle, a když už to udělám, tak se snažím. Po tom, co se mi fakt častokrát potvrdilo, že to, co si člověk doopravdy přeje (ale fakt přeje!), to se mu nakonec podaří, mám pocit, že to má i cenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Denně aby bylo něco v ledničce.
Ale ve své podstatě, každý máme nějakou fintu, kterou si v těžkých chvilkách pomáháme. Co se hlásíme k ateistům, tak stejně – kultury různých náboženství, pověr, zkazek, apod., v nás zanechaly nějaké stopy, že občas si něco málo splnitelného moc přejeme.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano,aby se mi otevrelo srdicko vuci spravnemu cloveku drive,nez bude pozde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Když jsem odpovídala, nečetla jsem doplnění. Tak se omlouvám, že jsem byla mimo mísu a brala tu otázku v jiné rovině než v jaké ji autor asi myslel.

před 4214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

budiž ti odpuštěno..

před 4214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Díky, velebnosti :)

před 4214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Děvčata, bolak je šikovný, ale bojím se, že v této věci to ještě dlouho zůstane jenom snem. Nebo spíš „zbožným přáním“.

před 4214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Ha hezký obrázek :O

před 4214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

bolak .. me tam jeste nekdo chybi. :(
ale malem jste me dostal … uz jsem chtela an. psat smsku ! :))

  • iv-

před 4214 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek