quentos

Moderátorka včerejšího Víkendu na Nově

Neznáte ji někdo? Moderátorky byly dvě; jednou z nich byla Renáta Czadernová, ale tu druhou jsem nepoznal… (čerstvý tip: Kristýna Bastienová-Kloubková. Jaký je váš?)

Nejlepší odpověď
Jahoda

Je to Kristina Kloubková. Bastienová už není, protože se se svým manželem rozváděla. Ale jde o ni.

Další odpovědi
ivca11

Dobrý den,
ano, Váš tip je správný, jedná se o Kristinu Bastienovou-Kloubkovou…

Zdroj: http://tv.nova­.cz/clanek/tva­re/kristina-bastiennova-kloubkova.html