modem huawei a wn 322g

nevím si rady s modemem huawei hg 520i a wifi wn322g může někdo poradit.PROSÍM PROSÍM PROSÍM

Odpovědi
trenkyvkině

to je něco s Linuxem ? najeď si na google a najdi Tomáš Hanusek,to je expert na Linuxi,poradí ti,pokud ne má toho spoustu na webowkách myslím jsem tam ten tvuj modem taky viděl

blesk26

nevím přesně co potřebujete, takže co se týče hg 520i, ve zdroji máte k němu diskuzi na DSL.cz, snad tam najdete co hledáte. Co se týče toho adaptéru, tak na

www.tp-link.com/suppor­t/download.as­p?a=1&m=TL%2DWN322G

najdete uživatelskou příručku. Systém asi automaticky znehodnotí adresu mezerami nebo tak něčím, tak se jí pokuste nějak zrekonstruovat. Pokud Vám toto nepomůže, budete muset upřesnit otázku.

Zdroj: http://www.dsl­.cz/forum-o-adsl/vlakno-198290/typ-0