ANONYMKA-248

Modelka-studium

Co musí žena vystudovat aby se stala modelkou?

Nejlepší odpověď
Damiana

V naší zemi stále platí povinná školní docházka. Tak alespoň tu základku by mít mohla…
Na modelku se „vztahují“ jiné atributy, je opravdu zapotřebí být v první řadě hezká – ještě lépe krásná, něčím výjimečná, charismatická, zkrátka osobnost. Hovořím ale o těch, které právě díky svému netuctovému a zajímavému vzhledu v tvrdé a nekompromisní módní branži uspějí.
Módní scouti dívky obvykle sami vyhledávají, jiné se zase hlásí do modelingových konkurzů a škol – ale to jsou takové příštipky, většinou skončí tak, že někde v supermarketu dávají zadarmo ochutnávat jogurty…
Střední a vysoká škola je pochopitelně také žádoucí, ale není pro výkon tohoto povolání nezbytně nutná. To jen někdy dívky „myslí“ na zadní kolečka.

Další odpovědi
venkovan

Kdysi jsem na výstavě Vědma v Praze se setkal s děvčaty, která zastupovala nějakou soukromou školu která byla zaměřena na podobnou profesi. něco jako marketing či co to bylo.
No nevím – mne tato profese nepřitahuje – je to až moc umělý život, kde je víc podvodů a podrazů než v jiných profesích. To raději budu vyrábět tlačenky – tam si taky mohou lecos oblíznout.

Drap

Neni na to žádná předepsaná škola

Amavis

Podle meho minimalne matfyz 🙂