DoctorWho

Močení, vliv pití

Je Pravda, že kdyz vypijete teplou vodu, bude se vám chtít na záchod min než po studený?

Nejlepší odpověď
www

Nejsem odborník, proto jen ze zkušenosti.
Není to pravda, voda je voda a musí dříve či později alespoň částečně (v závislosti na kondici a tím i potřebách organismu) ven. 😉

Další odpovědi
Drap

Bude se ti chtít jak po studeném tak teplém. Na každého teploty mohou působit jinak. Přebytečná tekutina musí z těla ven.

ladaadal

No, jestli ti to tvrdila maminka, když jste jeli autobusem někam daleko, tak tomu věř. Ono jde totiž o to, že v horku té teplé vody nevypiješ tolik jako studené, protože ti tolik nechutná. Znám jednu semetriku, která dětem na cestu dělala čaj se solí, aby se jim zhnusil a nepožadovaly pití skoro vůbec. Jojo, i tací jsou mezi námi.

Andre5000

O té teplé a studené vodě jsem to spíše slyšel v souvislosti s pocením, že po konzumaci teplé vody se člověk méně potí než po studené.