Avatar uživatele
štamgast

Moc se sem tahle otázka nehodí, a než kontaktuji admina, chci se zeptat Vás…

Proč mi z 342 bodů najednou ubylo na 339? Žádná má odpověď nebo otázka smazána nebyla.
Doplňuji:

  • iv- děkuji, jenže jesm projel všechny otázky, na které jsem odpovídal od včereješka a všechny nejsou smazány, a prosím neberte to jako úzkoprsost a honění za body, ale prostě je to bordel, ty body by měli zůstat. Všem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Andělé, johana 56, tom004, fablen, anonym, arygnoc, anonym před 4527 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A pekne tem Adminkum vynadejte ! 🙂
Bane , nekontaktujte. 🙂
Nekomu jste treba dobre odpovedel, ale jemu byla ta otazka smazana , tak i vam ty body pak take.
Takhle to tedy chapu ja.
Ale pry je tu nekde modra lista a tam uz se to resilo. 🙂 Asi 1000 krat. Ja to ale pak vzdycky taky zapomenu.

  • iv-

P.S. Dam vam hvezdicku , to je myslim jeden bod, tak aby jste se tolik netrapil.A kdyz se nekdo jeste ke me prida, tak jste tam , kde pred chvili. 🙂
Doplňuji:
To muze byt asi i po tydnu . 🙂 Nam drive padaly body i o 20, 30 .. v nejvetsi euforii … uz ani nevim , kdo ji tu vyvolal …
🙂 .
Ja vas ale chapu. Ja si drive psala kazde rano stav bodu .. 🙂. Ted uz ale davno ne. Tak mozna mi ubejvaji a ani to nevim. Jen si sleduji palecky , abych pak nahodou nekdy nekomu nedala tomu , kdo nedava me . ! Jsem totiz zlomyslna a pomstychtiva. 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je vidět, žes tu jen měsíc. Tady se někdy dějí věci … Ještě dobře, že ses zeptal napřed tady, protože ti rovnou řeknu, co by ti napsali admini: Vážený uživateli, při smazání tvojí závadné otázky či odpovědi zásadně zasíláme informační mail i s uvedením důvodu smazání, dle kontaktu, který jsi uvedl při registraci a založení svého profilu. Ostaní pravidla si laskavě přečti v odkazu v zápatí pod názvem Bodování uživatelů. Pro tvou informaci uvádíme příslušný odkaz.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

přidávám také hvězdičku.
ať ty ztracené body naskáčou z5.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek