štamgast

Moc se sem tahle otázka nehodí, a než kontaktuji admina, chci se zeptat Vás…

Proč mi z 342 bodů najednou ubylo na 339? Žádná má odpověď nebo otázka smazána nebyla.
Doplňuji:

  • iv- děkuji, jenže jesm projel všechny otázky, na které jsem odpovídal od včereješka a všechny nejsou smazány, a prosím neberte to jako úzkoprsost a honění za body, ale prostě je to bordel, ty body by měli zůstat. Všem.

Nejlepší odpověď
anonym

A pekne tem Adminkum vynadejte ! 🙂
Bane , nekontaktujte. 🙂
Nekomu jste treba dobre odpovedel, ale jemu byla ta otazka smazana , tak i vam ty body pak take.
Takhle to tedy chapu ja.
Ale pry je tu nekde modra lista a tam uz se to resilo. 🙂 Asi 1000 krat. Ja to ale pak vzdycky taky zapomenu.

  • iv-

P.S. Dam vam hvezdicku , to je myslim jeden bod, tak aby jste se tolik netrapil.A kdyz se nekdo jeste ke me prida, tak jste tam , kde pred chvili. 🙂
Doplňuji:
To muze byt asi i po tydnu . 🙂 Nam drive padaly body i o 20, 30 .. v nejvetsi euforii … uz ani nevim , kdo ji tu vyvolal …
🙂 .
Ja vas ale chapu. Ja si drive psala kazde rano stav bodu .. 🙂. Ted uz ale davno ne. Tak mozna mi ubejvaji a ani to nevim. Jen si sleduji palecky , abych pak nahodou nekdy nekomu nedala tomu , kdo nedava me . ! Jsem totiz zlomyslna a pomstychtiva. 🙂

Další odpovědi
anonym

Je vidět, žes tu jen měsíc. Tady se někdy dějí věci … Ještě dobře, že ses zeptal napřed tady, protože ti rovnou řeknu, co by ti napsali admini: Vážený uživateli, při smazání tvojí závadné otázky či odpovědi zásadně zasíláme informační mail i s uvedením důvodu smazání, dle kontaktu, který jsi uvedl při registraci a založení svého profilu. Ostaní pravidla si laskavě přečti v odkazu v zápatí pod názvem Bodování uživatelů. Pro tvou informaci uvádíme příslušný odkaz.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

arygnoc

přidávám také hvězdičku.
ať ty ztracené body naskáčou z5.