hanulka11

Moc ráda bych věděla , jak to vlastně je ?

Dneska jsem se se známou dohadovala o tomto… Jak dlouhou dobu musí člověk odpracovat, aby ho na úřadu práce znovu zaevidovali a pobíral podporu v nezaměstnanos­ti.Pokud nastoupil do zaměstnání a buď dostal výpověď nebo sám odešel.Prosím kdo to ví? Moc děkuji.Abych mohla známé říct pravdu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

www.mpsv.cz a tam v nabídce zaměstnanost jsou potřebné údaje

Další odpovědi
dj.david1234

Od Nového roku musíte pracovat rok