berta 4

Jak se mám zbavit dřepčíka na košťálovinách?

Pořád dokola šplíchám na savý a žravý hmyz a objevují se znovu.

Nejlepší odpověď
Drap

Přípravků je celá řada třeba zde : Dlouhodobě lze problém vyřešit přilákáním vhodných predátorů. Třeba škvorů. Dřebčíky bez problémů zlikvidují.

Další odpovědi
anonym

Tady v odkazu toho máte spoustu,stačí si vybrat.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=co+proti+d%C5%99ep­%C4%8D%C3%ADk%C5%AFm

dr.luha

To je běžný každoroční přírodní úkaz. Jakmile uschne a sklidí se z polí řepka olejka, tak se dřepčíci stěhují na zahrádky.