kacula13

Moc bych si přála podpis Johnnyho Deppa. Jsem jeho fanynka už mnoho let. Jak jeho podpis získat?moc mi na tom záleží.pls

mam dotaz jak získat podpis johnnyho deppa.

Nejlepší odpověď
jennysh

Johny Depp
United Talent Agenci
9560 Wilshire Blvd Fl 5
Beverly Hills CA 909212/2400
USA
A napíšete tam něco na tenhle způsob:
Dear Mr. Depp,
I'm your big fan from Czech Republic!!! Would be happy if you send mi an autographed photo of yourself. Thank you very much.
My adress:

Další odpovědi
chudst

Viz jennysh: napiste si mu o nej. A prilozte znamku! – jakou, to se dozvite na poste. Navic pocitejte s tim, ze kdyz mu to odeslete i kdyzby nakrasne tento tyden, jeste dalsi dva, tri mesice se nemusi nic dit a fotka vam prijde treba az pred Vanoci. Fanynek je hodne :)

Džuls

Ja som asi pred tromi rokmi chcela podpis od herečiek zo seriálu Charmed ( Čarodedjnice ). Asi o tri týždne mi prišla obálka zo San Francisca aj s podpiskartou a asi o dva týždne ešte jedna. Vtedy som sa taaaaaak strašne tešila 🙂

pokazdejinak

nejlepší je přiložit oznámkovanou nadepsanou obálku – ta přijde na 99,9% :) držím palec ;)

kacula13

a myslíte že i když po dlouhé době ale příjde?