Molos

Mobilní telefon Siemens ME75

Má mobilní telefon siemens ME75 (starší typ) zabudovaný bluetooth? A když ne tak co má jiného podobné bluetoothu?
Doplňuji:
ok

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Telefon nemá bluetooth.

Má ale infraport. Ještě nedávno se montoval do většiny telefonů (i těch s bluetooth).

Přístroje se musí na sebe během přenosu namířit (tedy jejich místem, kde je infraport umístěný), přenos probíhá pomocí neviditelného světla (jako dálkový ovladač u TV).

Další odpovědi
Miroslavst

Domnívám se, že BT nemá, ale měl by mít infraport. Na boku telefonu by měl být takový černý čtvereček (možná dole, možná nahoře) a to je ten infra port.

Jahoda

Na viz. odkaze máte informace o tomto mobilním telefonu. O Bluetooth tam nepadlo ani slovo, takže tento mobil Bluetooth nemá. Ale má infraport.

Zdroj: http://siemen­s.katalogmobi­lu.cz/mobilni-telefon/siemens-me75/inzerce/

HOMER

přesně tak,má infraport,dále nemá žádné mp3,ale má nahrávání zvuku,videa a foťák ale nic z toho za moc nestojí…Je to mobil na sms a volání,nic víc.

Pavel1212

nemá

KdoSiOdJinud

bt bohuzel nema 🙂

bobánek

Jestli jsem dobře pochopil otázku.Tak se ptaš jaké zařízení je podobné bluetooth.Podíve se jestli ma zabudovaný infračervený port.Jeto podobné zařízení jako bluetooth.