Mika124

Mobilní telefon

Poraďte prosím mobil, který bude mít Wifi a bude stát tak do 3000 Kč… našel by se takový? nejlépe s klasickou klávesnicí.. a aby taky trochu vypadal..

Nejlepší odpověď
Bedy

Můžu Vám doporučit mobil Nokia C3. Má klasickou QWERTY klávesnici, má wifinu a dá se sehnat od 2000Kč.
Trváte-li na klasické numerické klávesnici, můžu doporučit Nokia C3–01, která se dá kolem těch 3000 Kč, případně levnější Nokia X3–02, kterou seženete pod 3000Kč.

Další odpovědi
beer

S Wifi do 3000Kč se vejdeš. Pokud k tomu chceš i qwerty klávesnici – takový neznám.

jendahun

Sony Ericsson Xperia Mini Pro.
Doplňuji:
Nokie tohoto typu nemají 1GB procesor a to už nemluvím o operačním systému. : -(