Avatar uživatele
DusanOrlik

Mobilní hry (java hry),jak posílat přes bluetooth?

Zdravím,chci se zeptat.Chtěl bych s kámošem hrát java hry-mobilní přes bluetooth.Prolbém je,že já mám hry,které on nemá a já bych mu je chtěl poslat přes bluetooth (z důvodů že on nemá kabel do mobilu) hry.Já stahuju hry s koncovkou .jar a on mi říkal že se dají i stahovat „instalačky“ – nejspíš s koncovkou .exe )instalační proto,neboť se dají přes to bluetooth posílat.Poradí mi někdo?
Doplňuji:
a jakou koncovku teda mají ůnerozbalené hry" nebo kde je na netu najdu? )ať si je kámoš po odeslání přes bluetooth stáhne do mobilu) ? Díky předem za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4147 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pomocí BT můžeš přeposlat pouze nerozbalené hry.
Ta hra se pošle, on si ji nainstaluje. Již nainstalované ale nelze přeposlat.
Hry na Java mají koncovku .jar nebo .jad ať jsou nainstalované či ne.
Doplňuji:
Na netu to najdeš v různých podobách, třeba zabalené do balíků zip. Stáhneš do PC, tam rozbalíš a uvidíš jednotlivé hry. Tyto zkopíruješ do mobilu, nejlépe na kartu a z té to můžeš nerozbalené posílat pomocí BT.
Vyhledat bude nejlíp pomocí Google, dáš: hry(games), typ mobilu (nebo alespoň Java), rozměr displeje (např.240×320), free.
Něco ti to najde.

Zdroj: Praxe

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Jejda, to byly doby, kdy se posílaly hry přes mobilní telefon. Já jsem docela rád, že tohle už nefunguje, protože se z telefonu stal fakt šikovný nástroj, který mi usnadňuje práci i osobní život. Jako dneska je tvorba mobilních aplikací obor, který se rozjíždí opravdu raketovým způsobem a já jsem za to rád. Myslím si, že je to dobře.

Nový příspěvek