Sonush

Mobil vs. Tablet

Ahoj, rozhoduji se, co si koupit, jestli tablet a nebo nějaký kvalitní mobil. Mám mobil bez OS (přesně Samsung star) a nemám tablet. V přístroji bych většinou hrála hry. Přijde mi ale, že když se někde budu nudit, že můžu vytáhnout mobil a hrát, kdyžto s tabletem je to trochu jinak. Co by jste si na mém místě koupili vy?

Doplňuji:
Pro Bedyho: Ne, samozřejmě nepořizuji každý měsíc. Pouze se rozhoduji jestli bych chtěla spíš mobil, nebo tablet k Vánocům :) Díky za odpověď, rozmyslím to!

Nejlepší odpověď
Bedy

To každý měsíc si kupujete nové zařízení? Tuhle to byl chytrý telefon, předtím taky apod. A to jste chtěla high-end – iPhone nebo Samsung Galaxy S4 apod.

Zpět k dotazu – pokud za to zařízení chcete dát nějakých 10 tisíc, tak bych asi volil nějaký fajnový větší mobil jako Nokia Lumia 920. Pokud však chcete pohodlnější procházení internetu, hraní náročnějších her, prostě využití spíš jako notebook, tak volte nějaký solidní tablet – doporučuju se zaměřit na operační systém Windows či Apple iOS.

Pokud za to zařízení chcete dát nějakých 5 tisíc, tak určitě mobil – zase klidně nějaký větší jako Nokia Lumia 625. Tablet za nějakých 5 tisíc je na prd.

Určitě bych se vyhnul Androidu.

Další odpovědi
marci1

Předchozí dotazy : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mobil-nebo-tablet-co-si-koupit

kamila44444

mobil (android) a máš to to samé co tablet..

Namy

To máš už jedno. Tablet už dnes umí totéž co mobil a co se týče jeho velikosti: mobily budou za pár let velké jak monitory 😁