mojek

Mobil Samsung i8160 nespolupracuje s Samsung Kiss v PC.Počitač píše „zařízení nerozpoznáno“­.Poraďte amatérovi.

Odpovědi
Bedy

Zkoušel jste mobil zapojit do jiného USB portu? Nebo mobil připojujete přes bluetooth?
Zkoušel jste program Samsung PC Studio?
Pokud jste vše zkontroloval nebo zkoušel telefon zapojit do jiného USB portu či jiný program, zkuste ještě jít třeba k známému a vyzkoušet to tam.

Jinak to vidím na závadu v telefonu – je pravdou, že tenhle model patří k lepším Samsungům.