lontry

Mobil S5260 – nepřehrává flash videa z youtube

Dobrý den, mám mobil samsung S5260 a když ho připojím doma přes wifi běžně mohu prohlížet internet ale videa z youtube nejdou – načitání paměti 0%. Myslel jsem, že je nepodporuje flash player v mobilu, ale včera jsem byl u známého, připojil se k jeho wifi a videa bezproblému načtena a plynule běží. Došel jsem tedy k závěru, že problém asi bude v nastavení routeru.Bohužel nevím jak nastavený a jaký tip routeru má můj známí ale já mám router TPLink-WR340G, zabezpečený WPA-PSK,WPA2-PSK. nemohlo by to tedy být tím zapezpečením? Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
www

Pokud tě tady odpovědi neuspokojí, zkusil bych fórum na Živě.cz:
Najdeš tam něco jako nové téma.

Zdroj: forum.zive.cz/vi­ewtopic.php?f=924&t­=954840