JeRRyi88

Mám si vybrat mobil s vestavěnou baterií, která nejde vyndat, nebo klasickou vyměnitelnou baterií?

Zdravím.
Mám takové dilema jestli mám vybrat mobil s vestavěnou ,která nejde vyndat, nebo klasickou vyměnitelnou baterií.
Popřípadě jestli by mi někdo poradil s výběrem, jaký mobil by si koupil; na značky radši nehleďte.
Odkazy zde. http://goo.gl/Z8kFc0 a ZDE. http://goo.gl/c43Vfq

Odpovědi
arygnoc

nekúpil by som ani automobil s „pevnými pneumatikami“.
prečo kupovať niečo, čo pri zlyhaní celkom zásadnej časti môžem vyhodiť?

😉

isteron

Kúpili by ste si auto s batériou, ktorá sa nedá vymeniť ? Navyše ani batéria nie je večná, po čase zostárne. A s mobilom, čo, zahodíte, aj s dátami, ktoré sú nainštalované ?

Nechápavé

Já mam s vestavěnou,mobil konkrétně Sony Xperia E4..

Když se ti s tou baterií něco stane a máš telefon stále v záruce oni ti jí i tak vymění..

McArthur

Polož si otázku, zda-li si můžeš za dva roky (tj. po uplynutí záruky) koupit nový mobil nebo ne? Pokud si za dva roky prostě koupíš nový mobil, tak to neřeš. Pokud si ho ale zamiluješ a budeš ho chtít používat i přes jeho morální zastaralost, máš 90% jistotu, že za 2 roky budeš kupovat novou baterii. Koupíš-li si mobil, kde baterii vyměnit nemůžeš sám, počítej, že za její výměnu v servisu dáš tolik, co za nový mobil.

Takže za mě je to jasné: mobil s vyměnitelnou baterií.