miška123

Mobil před slevou stál 5600 kč . Po slevě stál 4300 kč . Jaká je sleva v procentech ? ( % )

Není to DÚ ani žádná soutěž přítel mi napsal pár slovních ůloh a nevím si s tím rady

Nejlepší odpověď
brillant

Opakovaná vaše otázka. Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.

Další odpovědi
Agneta

Já ti pomůžu: kdyby stál po slevě polovinu z těch 5600, tak by byl o 50% levnější:D
Doplňuji:
kdyby to byla sleva 10% – tak : 5600 mínus desetina(560)= 5040,–Kč

Nazdar Bazar

A když to nevypočítáš tak nedostaneš večeři ? Nebo jak ?

ivzez

Normální trojčlenka:
5600 ………… 100 %
4300 ………… ???
Doplňuji:
Odeslala jsem moc brzy.

Rozdíl mezi 100 % a vypočteným údajem
bude odpovědí na otázku.

orwell

Napiš mu, že to dělá v procentech zrovna tolik, kolik by činilo zdražení ze 4300 Kč na 5298 Kč.

Magix.cz

23 %, takže zhruba ušetří DPH :)

gecco

Agneto → to už je veliká nápověda…!
😉

Agneta

no právě…:DDD
to už musí zabrat:DDD
a když né, tak my jim jejich DÚ dělat nebudeme:D