eso123

Mobil pouze s Evropskými jazyky a klávesnicí.Jak tam dát Japonštinu?

Mám normálně chytrý telefon s Androidem 2.3.3( mobil je víceméně nový,ale ten android je starej,vím :) ) a mám v jazycích pouze Evropské jazyky a na klávesnici pouze možnost normálních písmen.

Jelikož však studuji japonštinu,rád bych měl v mobilu možnost si jazyk nastavit na Japonsky.Ikdyž jsem koukal na obchod play žádná taková vychytávka tam dle mého není :(

Nevíte o nějaké možnosti jak si dát Japonštinu jako jazyk do mobilu?Klávesnice není nutná :) Díky

Odpovědi
Jsemtady

Ja na androidu pouzivam Multiling keyboard. Je zdarma, ma mnoho nastaveni a jsou na to vsechny jazyky a slovniky. Podle mne funguje lepe jak klasicka klavesnice androidova. Mno a je tam i japonstina. Jazyk telefonu by mel jit v nastaveni zmenit, pripadne stahnout japonskou rom. To uz je ale slozitejsi.