Happyday1991

mobil okolo 3000,– – Nokia Lumia 625 nebo iGet Blackview V3?

Který vybrat? max 3500,– zatím váhám mezi těmito, ale můžete mi poradit i jiné, ale prosím k jinému typu i argumenty proč. 🙂 Děkuju

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ptáč

iGet Blackview V3

Doplňuji:
Nechtěl jsem hlasovat pro iGet… myslel jsem že jde o odkaz. Doporučuji Nokii, přidám link na recenzi. iGet je phablet s velkým odběrem z 2000mAh baterie. Telefon bude muset být připojen na nabíječce každý den. http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-lumia-625/recenze/?re­view=3499057#u­3499057