Brumlilinka

Mobil od o2. Můžu ho vyměnit?

Chtěla bych se zeptat jestly můžu vyměnit mobil od o2 před 5 měsíci koupený vyměnit nebo vrátit. Sluchátka blbnou a často blbne i sám mobil. Jedná se o nokii 5230 který stál 2999 ještě se slevou. Prosím pomozte. Nechci dále tento mobil.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak jedině reklamovat , ale peníze ti vrátí až po třetí reklamaci . Jiný ti za to nevymění jak si jednoduše představuješ .

Další odpovědi
AndreiRanger

Během prvního půl roku od převzetí věci si kupující může vybrat mezi opravou a výměnou, a není-li to možné, tak mezi slevou a odstoupením od smlouvy. Podmínkou však je, že kupující před převzetím věci o vadě nevěděl nebo ji sám způsobil.