FikeCZ

Mobil mi nechce přehrat mp4 co s tim?

Přehrava jenom 3GP videa ale mp4 ne :( přitom vždycky to přehral…jde akorat zvuk…Co s tim nevite?
Doplňuji:
Však jo :D díky

Odpovědi
Alesh

  1. Může se jednat o vadné soubory, které jsou vytvořeny nějakým SW, který je nedělá validní. Pak např. počítač je přehraje, mobil už třeba ne.

Jestli ale máš konkrétní soubory, které dříve přehrával a teď ne, tak to tím výše uvedeným nebude a je nejspíš nějaký problém s firmwarem. Nestahoval jsi nějakou aktualizaci?

  1. Použít nějaký konvertor např. freeware Format Factory na konverzi souboru do formátu, který mobil přehraje. Trochu lama řešení, ale co, hlavně, když to bude fungovat, ne? 😉