Littl3

Mobil má prasklé sklo a nejde ovládat.

Mám prasklé sklo a mobil nejde ani odemknout, potřeboval bych ale všechno z mobilu vymazat, jedná se o mobil Xperia Play nevíte jak na to ?

Odpovědi
anonym

Pomůže ti jedině servis (výměna dílů nebo připojení na tester).
A nebo ´velké kladivo´.
;.)

Reezo

zkus obnovit tovární nastavení. Najdi si na internetu jak se obnovuje tovární nastavení, když se nechce telefon nastartovat. Každý mobil by měl umět na určitou kombinaci tlačítek spustit tento protokol a doklikat se tam pomocí tlačítek.

To ale bude určitě vysvětleno v návodě jak obnovit tovární nastavení, když nejde zapnout telefon (ovládat)

Další možnost říct technikovi ať všechno vymaže, až ho bude opravovat.

honza19hk

no jestli ho chceš vymazat a vyhodit tak nejjednodušší je palice.Položit na beton či nějakou traverzu,kolejnici a prásk,nebo ho polož na kolejnici až pojede vlak.

Jinak s tím do servisu,pokud nejde ovládat těžko s tím doma něco uděláš.