hubickova

mobil cz a internet zdarma

Jen by mně zajímalo,když už si vyvolám kredit a dál si nedobiju,tak jestli budu moct dál využívat internet v mobilu zdarma.A ta rychlost 16,na co mi to bude tak stačit?Potřebuji jen mrknout na emaily a třeba na facebook,zahrát si hru…Co mi povolí tahle rychlost?

Odpovědi
HorkaPolivka

Musíte si nabít kredit alespoň jednou za 30 dní. Pokud Vám v rámci těch 30 dí dojde kredit a rychlost se zpomalí, nedá se skoro nic dělat. Maximálně textový email. Na rozumné zacházení s FB nebo internetové hry to není, bohužel.

Petr70CZ

Rychlost povolí cokoliv, akorát se to bude načítat pomaleji nez u vyšších rychlostech. 😉