Mobil a odposlechy?

jak poznám že mám v mobilu odposlech.

Nejlepší odpověď
kazisvět

Předpokládám, že nemyslíte „štěnice“ přímo v mobilním telefonu. Na ty přijdete jen rozebráním telefonu a zjištěním, zda není na baterii napojeno nějaké dodatečně přimontované zařízení.
Doba, kdy existovaly metody jak poznat odposlech na starých analogových pevných linkách je už pryč.
Pokud vaše mobilní číslo odposlouchává Policie, nijak to technicky nezjistíte. Jedinou možností jsou metody za hranou zákona, kdy vám mohou informace poskytnout přímo nebo nepřímo samotní policisté nebo zaměstnanci operátora.

Další odpovědi
anetadela1

No pokud máte čisté svědomí, tak se není čeho bát…