Mnoukaji kocky v kazdem state stejne ? -iv-

Nejlepší odpověď
www

Ano, zvuk se liší jen plemeno od plemene.

Další odpovědi
baghira

Žádná zvířata neuznávají státní hranice :)

led

Mňoukajú síce všade rovnako, ale, všimnite si, v Nemecku nerozumejú češtine a v Čechách nemčine.

fcoop

V Rusku a Karlových Varech určitě jinak.

Nikkol

No tím si nejsem jistá. Vzhledem k tomu, že u nás krávy bučí bůů a v USA i v Rusku dělají můů, kohouti v Rusku dělaj kukuryků a u nás kykyryký , tak je docela možné , že i kočky budou mňoukat rozdílně 😉

bubukaa

Já myslím že ne

kamila44444

Ano,jen se liší zvuky ale to je podle plemene a jak je ta kočka velká.

50centes

ne mam jich 7 ani jedna nemá stejný klas

Vlk-Gabriela

Kočky mňoukají odlišně jenom podle plemen. Akorát v každém jazyce je pro mňoukání jiné slovo i když žádné vlastně neodpovídá skutečnosti.