Irisa

mnemotechnické pomůcky online

Znáte nějakou stránku, která se věnuje mnemotechnickým pomůckám, obsahuje jich hodně a na různé předměty? Kromě wikipedie samozřejmě :)
Děkuji

Nejlepší odpověď
Kelt

Daleko lepší je vytvořit si vlastní mnemotechnické pomůcky pro vlastní potřebu. Jsou originální a člověk k tomu získá nějaký vztah. Učit se něco, co navrhnul někdo jiný mi připadá jako učení se povinné básničce. Pak budete zahrnuta mnohdy i zbytečnými informacemi. Není důležitá znát informace, ale vědět, kde je najdu a umět je používat.