bolak

Mluvíte se svým domácím mazlíčkem?

Co mu tak většinou říkáte? Zkuste sami sebe citovat..

Nejlepší odpověď
Lucijej

Když přijdu dom: " Nazdáááárek čtyřnožko, jak to, že jsi nehlídala? Ty ses zase vyvalovala a chrápala, co?"

Když jdem na procházku: " Tak pojď, prdelíno, jdeme se vyvenčit."

Když řve na zvonek: " Zklapni, jelimane!"

Když odcházím z domu: „Čubinka bude hodná a bude hlídat.“

Na procházce: „Kde máš čucháček, no kdepak je?“

Teď už mě víc nenapadá.

Další odpovědi
anonym

Maruško,co bude k večeři,Maruško můžu jít na pivo,Maruško.....

anonym

Mám těch miláčků tolik, že od rána do večera h…u nezavřu !

Rocker

Ahoj miláčci,už jsem doma,stýskalo se vám,co?Jdu vám koupit něco dobrýho.Zachvíli příjde Tomáš ze školy.Zachvíli přijede panička,jdeme jí naproti.Jdeme se projít do parku! Nelez na ten stůl!…

manon

Probrala jsem to teď s ním a říkal, že zveřejňovat naše soukromé rozhovory bychom neměli…nakecáme toho spolu hodně. Dovolil jen toto: „No vidíš, jak jsi šikovnej pejsek“ :)

anonym

Žádná zvířata s námi nežijí, ale mluvím na všechno živé od krávy a koně až po pavouky a mouchy. A říkám jim různé zajímavé informace.

Sůwa

Kdybych na kocourka nemluvila, tak mi zatuhnou hlasivky, protože jinak není s kým. Říkám mu ale naprosto všechno, on to dál nevykecá. Zřetelně umí říct akorát „véééén“ 🙂.

Drap

Každý den. Povídám si s ním běžné věci : Jak jsi se měla? Co jsi dělala když jsem byl v práci. Občas jen tak klábosím o všem možném.

Damiana

Já moc ne, zato von toho nakecá…
(Zkus okřiknout jorkšíra, aby přestal štěkat, když ho to drapne!:-)

pizlicka

flíčku!jeste jednou vytahnes to smeti a poletis!neco jsem ti jasne rekla.a ven!ja te varovala!gong­........za hodinu-------otevru dvere do dvora------zlatíííííí,flíč­kuuuu.no pooojd,ty lumpiku,kde ses mi toulal.jsi moje zlatínko,vid?za chvíli.......­..flíčku!na kredenc ne!a ven!vecer------flíčkuuuu,zla­tíííííí,no pojd.probehne mazlinkovani,pa­pani,usinani ni v naruci.ted si uvedomuji-sakra,chudak flíček:-)