Avatar uživatele
bolak

Mluvíte se svým domácím mazlíčkem?

Co mu tak většinou říkáte? Zkuste sami sebe citovat..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? dudu, anonym, manon, aramah, iceT, barnajka, Katusa, Damiana, anonym, anonym před 4221 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Když přijdu dom: " Nazdáááárek čtyřnožko, jak to, že jsi nehlídala? Ty ses zase vyvalovala a chrápala, co?"

Když jdem na procházku: " Tak pojď, prdelíno, jdeme se vyvenčit."

Když řve na zvonek: " Zklapni, jelimane!"

Když odcházím z domu: „Čubinka bude hodná a bude hlídat.“

Na procházce: „Kde máš čucháček, no kdepak je?“

Teď už mě víc nenapadá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Maruško,co bude k večeři,Maruško můžu jít na pivo,Maruško.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mám těch miláčků tolik, že od rána do večera h…u nezavřu !

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ahoj miláčci,už jsem doma,stýskalo se vám,co?Jdu vám koupit něco dobrýho.Zachvíli příjde Tomáš ze školy.Zachvíli přijede panička,jdeme jí naproti.Jdeme se projít do parku! Nelez na ten stůl!…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Probrala jsem to teď s ním a říkal, že zveřejňovat naše soukromé rozhovory bychom neměli…nakecáme toho spolu hodně. Dovolil jen toto: „No vidíš, jak jsi šikovnej pejsek“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Žádná zvířata s námi nežijí, ale mluvím na všechno živé od krávy a koně až po pavouky a mouchy. A říkám jim různé zajímavé informace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Kdybych na kocourka nemluvila, tak mi zatuhnou hlasivky, protože jinak není s kým. Říkám mu ale naprosto všechno, on to dál nevykecá. Zřetelně umí říct akorát „véééén“ 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Každý den. Povídám si s ním běžné věci : Jak jsi se měla? Co jsi dělala když jsem byl v práci. Občas jen tak klábosím o všem možném.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já moc ne, zato von toho nakecá…
(Zkus okřiknout jorkšíra, aby přestal štěkat, když ho to drapne!:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

flíčku!jeste jednou vytahnes to smeti a poletis!neco jsem ti jasne rekla.a ven!ja te varovala!gong­........za hodinu-------otevru dvere do dvora------zlatíííííí,flíč­kuuuu.no pooojd,ty lumpiku,kde ses mi toulal.jsi moje zlatínko,vid?za chvíli.......­..flíčku!na kredenc ne!a ven!vecer------flíčkuuuu,zla­tíííííí,no pojd.probehne mazlinkovani,pa­pani,usinani ni v naruci.ted si uvedomuji-sakra,chudak flíček:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek