Zvědavý

Mluví děti Donalda Trumpa česky?

Své nejstarší tři děti má s bývalou českou modelkou, tak mě zajímá, jestli třeba někdo z nich umí česky. A pokud existuje nějaké video, na kterém je to zachyceno, může jej někdo najít? Díky.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Jeho syn Donald Trump mladší mluví česky plynule. Na videu zde v čase 4:30 https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AO1Wv5E8wpA

Další odpovědi
marci1

Dobře mluvit česky se naučil syn Donald ml. (i díky prázdninám tráveným u svého dědečka na Moravě); dcera Ivanka rozumí češtině pouze málo a nejmladší syn Eric ji neovládá i proto, že se jeho čeští prarodiče mezitím už naučili dobře anglicky. 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/I­vana_Trumpov%C3%A1

quentos

Ano, údajně mluví česky všechny tři. https://www.qu­ora.com/Do-Trumps-children-speak-Czech-Slovene

Drap: Tvé suverénní odpovědi bez uvedení jakéhokoli zdroje mě nepřestávají fascinovat.

Drap

Pokud je známo, tak žádné ze tří dětí česky nemluví.

anonym

Video nevím jestli je česky namluvené,ale tady je něco psáno.
http://blisty­.cz/art/83050­.html

Tw!st

Líbí se mi, jak quentos hned musel zasáhnout do diskuze na fóru v odkazu který poslal 😁

Cenobita

To že někdo zasahuje do někoho textů aniž by se dovolil je mírně řešeno neslušné, dokonce jsem už zažil ,že se právě opravou textů změnil význam. Žádné texty by se měnit neměly, protože i nesprávně napsané texty i s chybami právě hovoří o osobnosti toho kdo je psal. Ani se mi nedostává dost slov abych popsal co si myslím o zásazích to textů. Je mi jasné že budu v nemilosti, ale jsem zvyklý říkat a psát co si myslím, zašil jsem režim, který cenzuroval noviny a tento režim byl totalita. Byla to nesvoboda mysli, manipulace s lidmi a jejich charakterem.

Tw!st

A co ti přijde neslušného na tom, že se mi líbí něčí komentář? Nevím v jakém režimu nebo v jakém světě žiješ, ale tvůj komentář mi přijde mírně řečeno postavený na hlavu.

Cenobita

zašil > zažil (to by mi mohl „někdo“ opravit)
a také doplnit chybějící čárky a zkontrolovat a opravit pravopis. Děkuji.