tencosepta

Mlsná mě furt honí a já nevím co mám dělat?

Dobrý den, poslední dobou, tj. 2–5 měsíců musím jíst 7× denně. Ano, 7× denně. Fyzický hlad přitom nemám, ale v krku se mi udělá takový divný pocit, že musím prostě něco sníst. Nevím jak dál, když jsem doma jenom já tak oběd sním už v 10 hodin a pak v 12 hodin jím třeba skořicu nebo chleba. A nejhorší na tom je, že jsem za celou dobu, kdy jím tak strašně často, nepřibral víc, než je v mém věku normální (15,5 let). Může jít o nějaký onemocnění?

Nejlepší odpověď
anonym

To, že – jsi-li ve vývinu, jsi postižen žravostí, je normální – klidně si dej. V tvých letek jsem byl schopen povečeřet bochník chleba.
Sice si neumím představit, jak jíš „skořicu“, ale když ti chutná…
😉

Další odpovědi
Questman

Když nepřibíráš, tak v čem je problém? o.O

vertigo

Šimek & Grossmann: „…tělo si žádá kalórie a neptá se Tě kde je vezmeš…“

Kdyby Tvé tělo mělo nějaký problém, už by Ti to řeklo. Přeju dobrou chuť, a ať Ti to nepřibírání vydrží!

marci1

V Tvých letech je to běžné. Pokud si udržuješ váhu, nemáš žádné potíže, tak to prozatím neřeš. 🙂