VFerre

Mleté mandle – kde koupit

Dobrý den!
Mám velký problém. Hledám už týden mletý mandle. Většinou je mívají v Gloubusu, ale nemají je ted z nějakého důvodu(Černý most). KOuknu se ještě na Zličín. V Lidl někteří říkají, že je mají ale nenašel jsem. Mají jen celé. Tak jestli neznáte nějaký obchod(Praha), který má mleté mandle?
P.S. Prosím at to není jen, obchod U Fialy(tam mají kilogramy) a žádný Bioshop. Možná, že nějáký ořechový obchod?:D
 Děkuju

Nejlepší odpověď
Bedy

A není lepší si koupit celé mandle a namlít si je nebo si je nasekat? Já to tak běžně dělávám, je to levnější a myslím si, že i lepší.