Mléko a čokoláda? Škodí to při vzájemné konzumaci?

Chtěl bych vědět zda-li mléko společně konzumované s mléčnou čokoládou nevyvolává nějaké nežádoucí účinky či nezvyšuje riziko nějaké nemoci nebo jestli mě to při dlouhodobé konzumaci (1 měsíc např.)nějak ovlivní.
Doplňuji:
Pro Dědu Loudu:Konzumuji čokoládu a zapíjím to mlékem. Lépe pochopitelné že? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Maximálně jde o útok na tvou linii....

Další odpovědi:

Zlatý

Deli má pravdu. Jestli holduješ kakau (a ještě ho rád sladíš) nebo mléčné čokošce, či vůbec nadmíru dlabeš čokoládu a popíjíš (nejlépe plnotučné mléko), začne to trochu čarovat s tvou figurou. Měla by to být pochoutka, občas. Ale pokud jsi "ve vývinu" nebo v rekonvalescenci nebo jestli máš denně dostatek pohybu - jen si dej a neboj se. Ovšem, pozor na jednostrannou výživu. Je zapotřebí baštit i ovoce a zeleninu...

Stříbrný

Neškodí to a je to mooooooc dobrý!

Zlatý

Až se bude vzájemně konzumovat mléko a čokoláda, natoč to a pošli. To jsem vskutku ještě neviděl.

Dávej pozor jedině na nadměrnou konzumaci, jinak ani nestihneš doběhnout na "trůn".

Pokročilý

Nemyslím si, že by to zrovna byla vhodná kombinace. Ale myslím si, že by neměla uškodit.

Stříbrný

Zkazí se ti zuby, budeš tlustej a za další, mléko je nápoj telat.

Stříbrný

ad Doplněna: nejsem sice Děda Louda, ale podívej se, cos napsal v té prvotní otázce. To není lépe nebo hůře pochopitelné, to má úplně jiný smysl. Děda Louda mívá sarkasticko - ironické narážky na špatně položené otázky a tím je "můj člověk," jsme na stejné vlně :-)

Zlatý

Když jíš čokoládu a zapíjíš ji mlékem, jako by jsi pil kakao. Pro pobavení : Když jsem byla hodně malá, tak děda s babičkou měli kozu a já jsem jí prý dávala jíst čokoládu, aby dojila kakao. Chytrá holka, což ? :-)

No myslím si že zrovna zdravé to není ale jestli sportuješ tak se nemáš čeho bát. Ale určitě ti z toho žádná nemoc nehrozí pokud si to dáš občas a nebudeš se tím přejídat. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.