Miroslavst

Mládež a slovník, jak to vnímáte?

Dnes jsem byl v obchodě a najednou se kolem prohnali tři kluci. Všem kolem 20 let.
„Hele ty pííp co tu mají pííp. Já beru dvě pííp, pííp co děláš ty pííp“.
Bohužel nemohu jinak situaci popsat, prostě ty slova musím vypípat.
To se jen předvádějí před ostatníma lidma nebo tak mluví, že už nevědí ani jak mluví?
Hulíkali na celý obchod. Styděl jsem se za ně, přestože je neznám.

Nejlepší odpověď
iceT

Oni si timto dokazuji jaci jsou machri,na ne nikdo nema,ale smutne je to,ze takle pipaji i holky a to kolikrat mnohem mladsi.

Další odpovědi
anonym

raději nevnímám,jinak by měli hlavu placatou jak bych je někdy schutí fackovala,je to sice nepříjemné,ale říkám si puberta snad zní vyrostou,a když jim něco řeknete tak se nestačíte divit co se na vás sesype,kolikrát ani takové nadávky neznám

panenka

Taky to u nás na ulici slyším dost často .Pokud je jim 20 brala bych to tak že se chcou ukázat ale je pravda že by tak mluvit neměli.Já kdybych tyto slova řekla tak mám z uší lopuchy jak by mě za ně rodiče pak vytahali.

ten který je

Já bych je přetáh holí.:-DD

Mousinek

Mě se to taky nelíbí

anonym

Nemyslím,že se předvádí.To je prostě normál.
Nějaké hovno je nerozhází.
Je to standard. Pitoreskně zní,když jedno něžné stvoření říká druhému:„Ty vole“.
Slyšel jsem dvě děvčata(v auto­busu) – začervenal by se i nalitej popelář.

verka

To by to bylo jak v drúbežárně, kdyby se mělo všechno ze slovníku mládeže vypípat. Nemá smysl se stydět, ani proti tomu bojovat.
Leckde tak pípaj i doma. Je to v Tv, v seriálech, ve filmu, v parlamentu a naše děti nerozeznávají, co se může a co ne. Je jiná doba. Je divná doba.