kristyjar13

Mláďata morčat

Dneska ráno jsem nečekaně v králíkárně objevila malé morčátko. Přitom v kotci mam 2 samičky. Ve vedlejším kotci jsou ale 2 kluci. Není nějak možné že by se spářili? Obě holky mam ze zverimexu a u obou mi řekli že jsou to samičky. Poraďte pls, nevím co s nimi.
Doplňuji:
Samičky už mám třičtvrtě roku

Nejlepší odpověď
anonym

Jak máš ty samičky dlouho? Nebylo by to poprvé kdy se někomu podařilo koupit si už březí samičku. Délka březosti u morčat je až 75 dní ! :D

Další odpovědi
Drap

Tak asi jedna z nich samička nebude. Další možností je zázrak, ale ten to asi nebude.

Jájá...

Pohlaví morčete kolikrát přesně neurčí ani ve zverimexu ;) Takže jedna ze samiček je prostě kluk. Jiné vysvětlení nevidím.