bolak

Mizely otázky a odpovědi i v době mé nepřítomnosti?

Když jsem byl s košem?

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím,že pár jich určitě zmizelo.

Další odpovědi
manon

Mizely a mizí :) Právě mi někam „utekly dva body“ :) – počítám, že za nějakou odpověď, ke které přestala existovat otázka. Je to veselé. Občas taky někdo smázne svoji odpověď a odpověď některých jiných pak vypadá jako malounko z jiné planety – logika a návaznost se ztratí a člověk pak může vypadat jako odpovídající idiot :)

Michal Kole

Taky.

Asi by chtělo navrhnout ASPĚ, aby za smazané otázky nesl pan Mazal VEŠKEROU PRÁVNÍ ODPOVĚDNOST.

Proč by měl tazatel čekat než se někdo „rozkejve“ a otázku vrátí nebo definitivně smaže.

NESNÁŠÍM složité postupy. NEMÁM problém vymýšlet jednodušší řešení.

jen nechápu, proč mě Úřadenice na úřadě práce nezaměstnala na pozici Technika pro inovace, když jsem nápaditý.

Mým rodičům třeba vadí, že se něco dělá složitě, ale zlepšovák nejsou schopni vymyslet.

anonym

Ne. !
🙂 -iv-

bolak

Tak že bych to dělal já sám? :)

annas

Jedině přenosem myšlenek na dálku. . Mně zmizely odpovědi, otázky moc nekladu.

Iv se usmívá… Mizely i otázky – např. několik gratulací.

aramah

To neznamená že bys je mazal ty,
Mazat vlastní otázky to snad nemá důvod.
I když jsou tu lidi, kteří pro jednu svou chybu by byli schopni zrušit celé odpovědi :)))