mizejíci email

Potřeboval bych poradit ,asi od nějaké aktualizace mi mizí emaily.Používám microsoft office outlook – vidím ,že mi to poštu načitá,ale nikde se neobjeví(od minulého týdne),překon­troloval jsem nastavení jak na seznamu (účet) tak v outlooku.Po beznaději jsem formatoval celý počitač jede email mi přišel a znovu jsem aktualizoval XP a použil k optimalizaci Tuneup 2010 a jsem tam kde jsem byl před formatováním.Změnil jsem antivir po formatvání a nic.Dík za rady

Nejlepší odpověď
rynek878

já bych nechal outlook,outlookem a vyzkoušel bych poštu přímo přes prohlížeč seznam,pokud tady pošta bude fungovat,tak bude špatně nastavený outlook,já osobně,když jsem používal outlook,tak outlook express,na něj bylo spolehnutí.