Lenka___

Míváte zakrytou webku aby vás nešpehovali?

kdyžby náhodou… :D

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já mám tak starý noťas, že ani webku nemá:-)))

Další odpovědi
anonym

Za mnou je vidět jen moje postej,tak nemám proč!

Drap

Ať klidně špehují

Emefej

Nevlastním webkameru.

KatkatkaW

Mamka ji má na laptopu zalepenou úplně, já si přes ni teda někdy narychlo něco přehodím, když z ní mám moc nervy. Párkrát se mi už totiž stalo, že na ní svítila kontrolka, aniž bych ji někde používala… >:O :D

setapouch

Na jedinem notebooku, ktery webkameru mel, jsem ji mel zakrytou. Testoval jsem na nem totiz malware.

Jinak webkameru nemam nikde.

gecco

Na notesu webku nemám.
Ale pokud se mi do rukou dostane nějaký notes webkou, zakrývám ji.
😉
…„kdyžby náhodou“…

cochee

Ne, mám ji jen otočenou bokem a mimoto mám asi třičtvrtě roku přeinstalovaný windoze z XP na 7 a protože jsem ji za celou tu dobu nepotřeboval, je kamerka nefunkční, neinstaloval jsem ovladače ;)

arygnoc

áno.

;-Q

anonym

NE,protože chci být také zajímavý jako mistr světa Omeleta?
Doplňuji:
Natočím sám sebe v posteli jak si holím obočí a dám to na youtube.com,protože fuckbuk nemám – klidně mě šmírujte,protože já to dělám též,jelikož jsem perverzní úchyl,ale psst!

Lamalam

Nic nezakrývám, můj počítač tuto vymoženost nemá.