štamgast

Míváte taky takové sny?

Že ve snu jedete třeba na kole, autem nebo jdete pěšky a v průběhu snu spadnete z kola, zakopnete a spadnete na zem nebo havarujete autem ale pokaždé se v momentě nárazu probudíte? Já je občas mívám a není to nic příjemnýho. Vždycky se mi při tom nárazu zatřepe celý tělo a vzbudím se s vysokým tepem.

Odpovědi
Drap

Nikdy jsem neměl podobný sen na kole. Co se týče auta tak několikrát.- Myslím že na takovém snu neni nic nezvyklého a že ho měla většina lidí. Sny nemusí být vždy jen příjemné.

Lamalam

Občas se s bušícím srdcem probudím, ale předchozí sen si nikdy nevybavím.

Luxx

mi se obča zdá, že řídím autobus a to si ten sen užívám

pucipuci

V mládí ano,to se mi snívalo,že padám a před dopadem se probudím nebo mě někdo honil a mi nešlo utíkat,nohy poslouchaly jako ve zpomaleném filmu.Teď se budím málem s infarktem ze snů podobných těmhle: Přijde návštěva a já nejsem schopen uvařit kafe,stále něco musím udělat a hosté čekají neskutečně dlouho a já jsem vystresovan. Nebo zjistím,že je štědrý večer odpoledne a já nemám nic nachystané,dárky nekoupené…A hádky ve snu s dětmi,o těch ani nemluvě.

lota

Občas mívám noční můry, ale bývají i horší.