Avatar uživatele
ReHu

Míváte doma „živý“ nebo umělý vánoční stromeček? Nebo jen třeba pár ozdobených větví ve váze?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, BENYTA před 4901 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Umělý, ale živé větvičky ve vázách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Máme pod okny jehličnany a potřebují zaříznout terminál,aby nám časem nerozbořily obydlí,tak každý rok půjde jeden…jinak určitě vždy umělý a když živé větve,tak ty,které jsou potřeba uříznout a ještě s nimi nakryju záhonky…
Děsí mě pohled na sídlištní popelnice v lednu,jak píše „kvikal“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

NÁZOR

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Býval živý, většinou borovice, ale letos bude umělý se slámovými ozdobami.
Také je mi líto těch vyhozených chudáků, co se válí kolem kontejnerů, ale je to jedno, stejně by byly vyhozené, kdyby se neprodaly, tak alespoň potěšily někoho, když už je stejně uřezali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

přiznávám, že umělý… sice nevoní ale aspoň nedělá nepořádek a člověk se pak vyhne tomu citovému dilematu, že kupuje stromek co se potom vyhodí. A když se hezky ozdobí vypadá dobře taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Míváme živý stromeček a mé děti mají malinky ozdobený stromeček v pokojíčku i s větvičkami ve vázi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Já jen živý, sice zametám a vysávám jehličí až do dalších vánoc, ale živý je prostě živý.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Živý a vonaˇavý,tu vůni nenahradí žádný sprej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas

nebyla by na tohle lepší anketa??

máme umělý, kolem 190 cm, vypadá moc hezky. Dávám přednost umělému, je s ním míň práce a většinou i líp vypadá. Vánoce většinou trávím s příbuznými kteří mají živý, je tedy oproti tomu umělému vyhublejší, ale zase krásně voní a má to něco do sebe (i když na našem umělém stromku z Tesca je i skořice takže taky trochu voní)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanka R+

živí nahodi to nadhernu atmosferu vánoc.....ta vuně.........ten pocit…kdyš cítí te jehliči při rozbalováni darku.....nád­herné =))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosa

Jedině živý. Dřív býval ve stojánku. Před několika lety jsme si vykopali v lese semenáčka a dali do květináče. Už vloni byl krásný. Letos bude mít 5 roků. Postupně jej dávám ze zimy do tepla, nechám do nového roku a zase jde postupně ven. Je to každého věc, ale můj názor je, uměliny máme kolem nás dost a dost a že živý stromeček nebo zelené větvičky jsou lepší. Znám jednoho školníka na základní škole. Koupili před roky umělý stromeček. Ozdobili jej a dali na chodbu. Každý rok po skončení vánoc školní vynese celý strom nahoru na půdu i s ozdobama a příští vánoce uklízečky stromeček jen vysají vysavačem od prachu a je to. Myslím, že to trochu ztrácí kouzlo vánoc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek